Akční a adrenalinová zábava – to je únikovka

Chcete si užít nějakou zábavnou aktivitu společně s vašimi přáteli? Nebo chcete stmelit kolektiv vašich spolupracovníků? Hledáte pro někoho originální dárek s nápadem? Na všechny tyto otázky existuje jediná odpověď, a sice – escape game v Pardubicích. Úniková hra je určená pro 2 – 5 hráčů, kteří se společně snaží přijít na kloub tomu, jak ve stanoveném časovém limitu opustit místnost, kde se hra koná.

úniková místnost

Co je klíčem k úspěchu?

Pokuste se uniknout ze spárů uzamčené místnosti. Klíčem k úspěchu je úspěšné vyřešení zadaných úkolů, které vám dají zabrat a ke kterým budete muset zapojit všechny vaše mozkové buňky.

Zvládnete vyřešit všechny úkoly během stanoveného časového limitu?

V únikové hře to není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Aby vás místnost mohla propustit ze svých spárů, je nutné, abyste během stanoveného časového limitu zvládli vyřešit všechny na sebe navazující úkoly a rébusy, které vás krůček po krůčku budou posouvat dále směrem k východu. Během řešení různých úloh budete muset spolupracovat ve skupině, pomáhat si a radit se společně tak, abyste dospěli k vhodnému řešení.
najít správný východ

Detektivní nebo horrorová hra

· Chcete si raději zahrát na detektivy? Pak je pro vás jako dělaná hra „Dvojitý agent“, během které vás čeká rozluštění záhady v konspiračním bytě ohledně zmizení kolegy.

· Bojíte se rádi? Je libo trochu strachu a lekání? Pak je pro vás ideální horrorová hra Samara, inspirována filmem Kruh.

Pokud chcete společně s vašimi kolegy nebo známými pořádně provětrat vaše mozkové závity, pak je pro vás úniková hra jako stvořená. Může být tak skvělou aktivitou třeba pro deštivé odpoledne a je také ideální ke stmelení kolektivu a prolomení ledů.

Navštivte místo, kde můžete aktivně využít váš volný čas a užít si tak zábavnou aktivitu v okruhu vašich blízkých lidí.