Chytré bydlení

V dnešní moderní době je už samozřejmostí, že v každé domácnosti najdeme chytrý telefon, počítač nebo tablet. A to je právě ta technika současnosti i budoucnosti, díky které budete mít svůj dům „jak na dlani“ na jakémkoliv místě na světě.

A co je k tomu zapotřebí? Kromě již zmíněných technologií potřebujete kontaktovat firmu zabývající se inteligentní elektroinstalací a zadat jim vaše požadavky.
Po návratu z hor vás už může čekat příjemně vytopený dům s nahřátou saunou, kde si po dlouhé cestě odpočinete.
ovladač domu

A co vše získáte

Samozřejmě musíte počítat s počáteční investicí, která se vám ale brzy vrátí. Díky již zmíněné elektroinstalace budete schopni ovládat a regulovat nejen teplotu jednotlivých místností vašeho domu, a to vytápění, klimatizaci či zvlhčování vzduchu, ale také osvětlení v domě i venku, zabezpečení domu, veškeré elektrospotřebiče i zatahování rolet. Nemusíte každý den například spínat topení či světla, navolit lze samozřejmě i automatické zapínání, které můžete využít například na světlech, která se zapnou v okamžiku, kdy se setmí.

V době vaší nepřítomnosti si můžete i na počítači zapnout kamery hlídající bezpečí vašeho domu, a to uvnitř i vně domu.
Výhodná je samozřejmě energetická úspora, kterou získáte například optimalizací vytápění jednotlivých místností.
Kroměinteriéru můžete na dálku ovládat i exteriér vašeho domu, a to například otevírání garáže nebo dokonce zavlažování vaší zahrady v horkých letních měsících.
ovládání domu z tabletu
A v neposlední řadě se také vaše domácnost zbaví přebytečných kabelů. Veškerá ovládání lze schovat do malých krabiček vypínačů, takže nejsou vidět.

Pro bezpečí, pohodlí a úsporu stačí jeden složitý systém, který ale zcela lehce může ovládat jakýkoliv člen vaší domácnosti. Vyhledejte tedy osvědčenou společnost a zadejte jim vaše požadavky.