Krásná i ve vyšším věku

Jak se staráte o svůj vzhled?
Většina žen se o sebe stará tak, že se nalíčí a tím to pro ně končí. Je to zarážející, protože žijeme v době internetu, kde se můžeme velice snadno dočíst, jak o svou pleť pečovat. Právě pleť na obličeji je vystavovaná nepříznivým vlivům, a pokud si ji chceme uchovat krásnou co nejdéle, je potřeba o ni náležitě pečovat. Péče o p
leť není složitá, chce to jen důslednost a vybrat vhodné produkty. Zde je dobré připomenout že není vhodné se nechat přesvědčit k nákupu nějaké kosmetiky jen na základě toho že se vám líbí její obal a nebo ji vyrábí či propaguje vaše oblíbená známá osobnost.

prášek kolagen

Kosmetika je věc jedna, ale na stav pleti a pokožky celkově má vliv daleko víc věcí. Pokud milujete opálenou pokožku, je potřeba počítat s tím, že budete stárnout rychleji. Každý den je dobré používat na obličej a dekolt ochranný faktor. Přes zimu stačí slabší, a přes léto je jasnou volbou ochranný faktor 50. nezapomínat byste měly i na celé tělo. Ochranný faktor nám pomáhá chránit pokožku před vznikem vrásek a výrazně oddálí stárnutí v podobě vrásek i pigmentových skvrn.

želatina kolagen

Další věcí, která má vliv na náš vzhled, je kolagen Orcacollagen. Je obsažený ve stravě, setkat se s ním můžeme ve vývarech, v želatině a v neposlední řadě v doplňcích stravy. Právě s těmi se v posledních letech doslova roztrhl pytel, a každý kdo má trochu vlivu na sociálních sítích dělá reklamu právě kolagenu. Existuje několik výrobců, kteří slibují doslova zázraky. Je to ale pravda a dokážou zmírnit stárnutí?

Stárnutí se nevyhne nikdo, ale lze poměrně výrazně stárnutí zpomalit a zmírnit jeho dopady na naše tělo. Pokud budete kolagen pravidelně užívat, máte velkou šanci že budete vypadat mnohem mladší než vám doopravdy je. Kromě vzhledu má kolagen vliv i na stav kloubů, vlasů, nehtů a díky němu naše těl funguje jak má.