Milujeme každý kousek

Ke každé společenské události, ke každým šatům i k modelům pro běžné nošení potřebujeme jiný typ kabelky. Už dávno jsme překonali dobu, kdy nám tyto doplňky měly sloužit pouze pro přenášení nezbytných věcí a stačil nám jeden, nebo dva kousky. Dnes už jsme mnohem náročnější a kabelka je především módním doplňkem a atraktivním kouskem, který zaujme na první pohled.
žluté a růžové psaníčko.jpg

Zdá se vám, že se v oblékání držíte spíše zpátky?
Nepotrpíte si na výstřední modely a výrazné vzory?
Vždy volíte spíše střídmý střih a neutrální barvy?

Pak jsou originální kabelky přesně to, co potřebujete! I jednoduché šaty v černé barvě, i konzervativní šedý kalhotový kostým bude vypadat skvěle, když je doplníte výraznou kabelkou. I jeden model, může mít spoustu podob, záleží jen na tom, jaké zvolíte doplňky. Vezměme například oblíbené jednoduché černé šaty. Spolu se sakem, balerínami a jednoduchou kabelkou jsou výborné pro pracovní schůzky a běžné denní nošení. Ale přidejte k nim výrazný náhrdelník a náušnice, baleríny vyměňte za boty na vysokém podpatku a samozřejmě nesmí chybět atraktivní kabelka s nápaditým vzorem. A najednou máte z elegantního a praktického modelu večerní toaletu, která se hodí i do divadla, nebo na koncert. A přitom jste oblečení téměř nezměnily. O vše se postaraly vaše doplňky a především krásná kabelka, kterou jste si před časem objednaly.
kabelka přes rameno.jpg
Originální vzory na kabelkách jsou dnes velmi populární, zejména od chvíle, kdy přestalo platit pravidlo, že kabelka musí být přesně sladěná s barvou a stylem vašeho obutí. Dnes už můžeme být velmi odvážní a nebát se nejrůznějších kombinací i netradičních barev. Pusťte do svého šatníku růžovou, vínovou, modrou, nebo něžnou béžovou.

Kabelky pořídíte za mimořádně atraktivní ceny, přesvědčte se co nejdříve a už si pro nové kabelky hledejte místo ve skříni!