Na relax se nesmí zapomínat

Lidé jsou zvyklí na práci, ale v posledních letech je to horší a horší. Nepřijde jim to nijak moc a pracují stále více a více, a to mnohdy bez přestávek a jen proto, aby měli nějaké peníze. Co si za ty peníze ale koupí? Zaplatí za to nájem, energii, vodu a jídlo, jen aby mohli žít a zase pracovat, z čehož zase dostanou peníze na to, aby si mohli zaplatit žití na této planetě. Takhle to je stále dokola a existuje jen hrstka lidí, kteří odpočívají a nějakým způsobem se snaží si ten život alespoň trochu užít. Takových lidí je ale opravdu málo a je to velká škoda. Lidé zapomínají na sebe a na to, že si přeci peníze vydělávají proto, aby je utráceli. Ale ne proto, aby z nich mohli žít. Navíc tomuto se ani nedá říkat žití, ale pouze přežívání, což si sice nikdo nechce nechat připustit, ale je to pravda. Pozor na to, žít a přežívat je však něco úplně jiného.

relax

Když si vezmeme dnešní lidi, tak všichni dělají úplně to samé. Přijdou do práce, tam jsou několik hodin jen proto, aby si vydělali na život, odejdou domů, tam nic moc nezmůžou, protože jsou unavení, takže jdou spát a na další den je zase stejný scénář. Takhle to dělají skoro všichni lidé na světě a je to tak smutné. A pak tu je jen hrstka lidí, kteří si užívají své peníze a cestují. To jsou ale opravdu lidé, kteří těch peněz mají hodně a nemusí dělat práci, ve které by museli být přítomni. To jsou lidé, kteří mají hold štěstí.

čaj a kniha

Proto by si ale i ti ostatní měli na sebe najít alespoň chvíli času, uvařit si čaj rooibos a udělat něco pro sebe, protože pokud se vy sami nebudete cítit dobře, tělo se vám vymstí a budete nemocní, takže stejně nebudete moci pracovat. S tím počítejte. Proto je lepší čas od času odpočívat a zapomenout na veškeré starosti, na které myslíte neustále a raději si pustit film nebo dělat něco, co máte rádi. Ať už je to cokoliv.