Nádherné Los Angeles

Los Angeles je nádherné město, jenž byste alespoň jednou v životě měli určitě navštívit, protože nebudete litovat. Nyní můžete koupit velice levné letenky.

Nádherné Los Angeles

Doprava

Město se samozřejmě nachází v Americe, a proto se jako nejlepší dopravní prostředek jeví letadlo, čemuž opravdu tak je. Pokud jste nikdy předtím letadlem neletěli, tak se skutečně nemáte čeho obávat, protože dnešní letecké cestování je naprosto bezpečné a každý pasažér včetně všech jeho zavazadel prochází přísnou letovou kontrolou, takže se přímo do letadla nikdy nedostanou věci, jenž tam rozhodně nepatří. Letenky do Los Angeles jsou velice výhodné, takže za dopravu zaplatíte příjemnou částku. V L.A. na Vás čeká nádherné letiště, jenž je na naše poměry obrovské, protože spojuje různé části celého světa, a proto pokud letíte na exotickou dovolenou, tak právě zde můžete přesedat na další let.

přistávání letadla

Díky tomu je a letišti několik terminálů, mezi kterým můžete pohodově cestovat zadarmo autobusovou linkou A. Naopak linka G zase vozí zadarmo na metro, jenž má zde veliký význam. Díky rozšířené dopravě v tomto městě jistě nebudete mít žádný problém se dostat až přímo k Vašemu ubytování.

Zajímavá místa

V Los Angeles potkáte jistě spoustu turistů, protože zde naleznete spoustu zajímavých míst a památek, které jsou opravdu významné a nádherné. Jistě znáte z různých filmů obrovský nápis Hollywood. Pokud si chcete udělat menší turistickou procházku, tak je tato lokalita naprosto vynikající, ovšem připravte se na lehce těžší náročnost výstupu. Ten je vzdálený tam i zpět osm kilometrů, což se dá úplně v pohodě zvládnout. Až dorazíte k nápisu, tak sami pochopíte, proč je tak velice oblíbený a lidé ho tolik navštěvují. Za přírodou můžete vyrazit do největšího parku v USA, jenž se nachází v USA.

nápis Hollywood

Ten nese vznešený název Griffith Park a podívat se do něj můžete naprosto zadarmo. Velice zajímavá je zde například hvězdárna, což je ideální válet pro nadšence vesmíru. Jako poslední tu máme tip na Universal Studios Hollywood, protože díky němu známe spoustu úspěšných světových filmů. Na vlastní kůži si můžete projít spoustu atrakcí, jež se v těchto filmech objevily.