Oblíbená hypotéka

Nebankovní americká hypotéka je velmi výhodná a myslím si, že je i velmi oblíbená. Jinak si totiž nedokážu vysvětlit fakt, že hodně lidí v mém okolí má nebankovní americkou hypotéku. A tak moc mě to zajímalo, že jsem si udělala takový malý průzkum. Tak jako první a taky jako nejvíce častá odpověď byla, že americká nebankovní hypotéka je výhodná a prý jde lehce sjednat. Já jsem to netušila a vůbec jsem si to neuměla představit. To všechno jsem si vybavila, až když jsem s přítelem zatoužila po vlastním domě. A jak všichni víme, tak zadarmo to není. Nikdo nám nedá jen tak dům zadarmo, jen tak z dobrého srdce. Takhle to prostě je. A kdyby se to tak stalo, tak bych měla dotyčného za blázna. Dát někomu zadarmo jen tak dům? A někomu cizímu? Nikdy. A já bych takový štěstí neměla, že bych dostala dům jako dárek. A tak mi nic jiného nezbylo než příteli navrhnout řešení.

Musíte si být jisti, že máte z čeho splácet.

A tak nás napadlo, že si zkusíme zažádat o americkou nebankovní hypotéku. A byla jsem opravdu velmi ráda, když partner s tím souhlasil. Prý o této americké nebankovní hypotéce ví a zná ji. Takže jsem neměla strach, že je to nějaká špatná hypotéka. A tak nastaly dny, kdy jsme se s přítelem začali o nebankovní americkou hypotéku zajímat. A víte, jak to celé dopadlo? Samozřejmě, že jsme ji dostali.

S hypotékou můžete mít vlastní dům.

Musím říct, že jsem ani nic jiného nečekala. Když to tak vezmu, tak zadlužený ani jeden nejsme a ani nemáme nikde dluhy nebo nemáme věci na splátky. Takže nám nic v našem štěstí nestálo. Taky jsme o našem plánu řekli mé mamince, kterou všechno zajímá. Myslela jsem, že bude nadávat, protože nemá ráda půjčky, ale když slyšela, že se jedná o nebankovní americkou hypotéku, tak byla ráda. Prý ji taky zná a nikdy na ni neslyšela špatné slovo. Takže mě a přítele to dost utěšilo a navnadilo. Chcete vědět více? Koukněte na náš web a uvidíte.