Péče o chrup


Vy jste už někdy přemýšleli nad tím, že byste si nechali vybělit zuby? Ale pokud ano, tak tady také přichází otázka taková, kolik by to asi stálo peněz. Když jsem ještě chodila na dentální hygienu v Praze, tak jsem se tam paní zubařky ptala, kolik by stálo asi bělení zubů. Paní zubařka mi řekla, že to záleží od toho, kolik se použije bělícího gelu na mé zuby. Řekla jsem si, že možná když použiji pouze jenom málo zubařského gelu na bělení zubů, že ušetřím také peníze. Jenomže paní zubařka a dentální hygienistka mi obě dvě, řekly, že to nejde. Že nemohu použít jenom tak trošku bělícího gelu na vybělení zubů, protože by potom to bělení zubů nemělo vůbec žádný efekt.

Pečujte o zuby.

Byla jsem z toho zklamaná, ale řekla jsem si, že když na bělení zubů v Praze půjdu pouze jednou ročně, že se to vyplatí. A tak nakonec cena byla vyčíslena na devět tisíc korun. Nevadilo mi to, ale řekla jsem si, že alespoň budu vypadat lépe. Když jsem totiž přestala kouřit, tak moje zuby nebyly bílé, ani normálně bílé, ani přírodně bílé, ale byly spíše takové zažloutlé, že až jsem se styděla. Dokonce se také říká, že kdo má zažloutlé zuby, tak vypadá o dost let starší, než kolik mu ve skutečnosti je. Navíc, pokud si prý necháte vybělit zuby alespoň o dva odstíny, tak omládnete o pět až o deset let.

Zuby jsou důležité.

Řekla jsem si, že když jsem přestala kouřit a také jsem se rozešla s jedním tyranem, který se nazýval mým partnerem, tak jsem si řekla, že nastal nový čas do života a také nová etapa. Myslím si, že pokud se žena o sebe bude starat, a to včetně bělení zubů, tak udělá jenom dobře pro sebe. Hlavní je cítit se skvěle. A pokud se lidé budou cítit více skvěle, když budou mít bílý a zářivý hollywoodský úsměv, tak nevidím opravdu nic špatného na tom, aby si nechali vybělit zuby. A bělení zubů je pro všechny bezpečné, žádné obavy.