Pro muže masírování a potěšení

Tajně nebo otevřeně?

Když se mluví o milostných hrátkách, bývají lidé vždy upřímní? Někdy nejsou v tomto směru upřímní ani sami k sobě. Jen málokdo si opravdu uvědomí, co chce a jde si za tím. Masáže si však mohou užívat všichni a to do sytosti. Při nich se nemusíte uzavírat do sebe a něco skrývat, ale právě naopak, otevřete se potěšení!

Nejenom ženy, ale i muži mají tu výhodu, že mají různá místa na těle, která se k takové masáži dají využít. Intimita je krásná a různorodá a týká se i mnohých míst na těle, kterých bychom si obyčejně nebo při běžných milostných hrátkách nevšímali. Proto je zde například prostata masáž způsobuje, že se přemístíte z jednoho místa do nekonečné záplavy úžasných a slastných pocitů. Samozřejmě zakončené jedinečným vyvrcholením.

mladík ve tmě

Buďme k sobě tedy upřímní a otevření a přiznejme si, co chceme. Pánská prostata je přirovnávána k ženskému bodu G, o kterém se neustále spekuluje. K orgasmu nejenom že přispívá, ale ovládá mnoho dalších funkcí a pak že není v našem těle potřebná.

A jak to může probíhat a čeho se masírování vlastně týká? Prostat se nachází uvnitř těla. Nejprve se však začíná něžnými a letmými doteky zvenčí. Lehounce se začíná zvenku, doteky a příjemnými pohyby. Pokračuje se přes hráz, až dojde na konečník. Vše je hygienické a bezpečné. Bude vám to jistě příjemné. Pokračuje se latexovou rukavicí a vazelínou kousek za vstupem do otvoru.

muž ve tmě

Vše záleží na vašich preferencích, takže se není čeho obávat. Délka závisí na tom, jakou dobu si určíte nebo co vám bude příjemné, to samé platí o technice a hmatech. Vše se odvíjí od pocitů a také přání, takže se nebojte otevřít a upřímně říct, zdali má masérka pokračovat. Můžete vše nechat také na jejich zkušených rukách a odborných praktikách.

Průběh si tedy můžete zvolit sami i to, co je vám příjemné. Prostata přispívá i k našemu zdraví. Nehledě na to, že se jedná o opravdu příjemné pocity, které na sebe nenechají dlouhou čekat. Ozdravte tímto způsobem své tělo i duši a otevřete se novému světu. Možná objevíte kouzlo, které vás očaruje.