Půjčovna dodávek Praha 5 aneb s rodinou na podzim k moři

Jakmile se však přiblíží doba dovolených – je začátek července a měli bychom se chystat na cestu na Jadran, či k Baltu, při představě přeplněných pláží a hemžících se turistů všude kolem nás se nám doslova svírá žaludek. Statistika totiž také jasně prokázala, že se postupně prohlubuje trend brát si dovolenou až na podzim a vyrážet k moři v druhé polovině září. Voda je v té době ještě dostatečně prohřátá a přímořské oblasti jsou takřka vylidněné.
řidič vozu.jpg

Vypůjčit si dodávku? A co z toho?

· Dostatek úložného prostoru a zároveň místa pro cestující. Dovolená u moře v šesti lidech, jejichž zavazadla bez problémů vozidlo pojme, probíhá v poklidu a bez stresu. Jedete všichni pouze jedním vozem (nižší spotřeba nafty), parkujete jen na jednom místě, do auta se vejdou i další nezbytnosti, např. surf, nafukovací hračky a lehátka, matrace, deky, slunečníky.
· Řidiči se mohou při jízdě střídat, ideální je, když si vůz pronajmou dvě nebo tři rodiny s aktivními řidiči.
· Náklady na pronájem vozu z půjčovny dodávek Praha 5 se rozpočítají na osoby, takže je částka za pronájem přijatelná.
· Cestovat do zahraniční destinace na vlastní pěst je vždy výhodnější – nejste závislí na cestovce, nikdo vás nikam nehoní, máte svůj vlastní program. Autem zastavíte, kdy chcete a kde chcete. Žádný stres v autobuse se zastávkami kvůli toaletě, jen si vybavte film Účastníci zájezdu. Nehrozí tedy ani kontrola vepřových kotlet za sedačkou, ani navracení plastových podšálků s uchem Karlovi a Karlovi.
klobouk na pobřeží.jpg
· Ceny za ubytování jsou od poloviny září a v říjnu mnohem nižší v hotelích i apartmánech, není takové vedro jako v červenci, na cestách je menší provoz a na plážích většinou klid.
· Flexibilita a možnost plánovat volný čas umožňuje poznávat i další místa v navštívené destinaci. Řada lidí si totiž po příjezdu k moři vypůjčí auto a navštěvuje zdejší pamětihodnosti a objevuje přírodní zákoutí. Nebaví nás zkrátka pořád být na jednom místě, na jedné pláži celý týden.