Reklamní textil

Reklamní textil má ve své skříni skoro každý z nás. Většinou trička, mikiny nebo dokonce bundy dostáváme jako dárek od společností od, kterých něco nakupujeme nebo s nimi, jakkoliv jinak spolupracujeme. Množství firem dnes rozdává různé druhy oděvu s logem nebo mottem své firmy jako dárek k Vánocům pro své zákazníky, nebo jako dar, který vyjadřuje úzkou spolupráci na základě dobrých obchodních vztahů. Nemusí ovšem sloužit jen jako pozornost, ale také jako firemní uniforma, podle, které zaměstnance dané firmy poznáte na každém rohu. I spousta řemeslníků, kteří dostávají od svých dodavatelů reklamní oděvy, je využívají pro každodenní nošení na stavbách nebo v dílnách.

dresses-53319_640

Nejoblíbenějšími kusy oblečení, na které nechávají mnozí z nás natisknout nebo vyšít různé druhy značek či textů jsou trička a polokošile. V těsném závěsu oblíbenosti reklamních textilů jsou mikiny, softshellové bundy a vesty, ale také kšiltovky, zimní čepice nebo ručníky. Nejčastěji se na oděvy nechává nalepit logo firmy, které je většinou umístěno na pravé nebo levé straně přední strany textilu kousek od límečku. Další oblíbená místa, kam něco umístit jsou záda, kde nejčastějším umístěním horní polovina trička nebo mikiny.

sluzby_hp_list_tmb_64

Ceny různých druhů textilů, včetně jejich polepů bývají mnohdy až překvapivě nízké. Většina reklamních společností, která se zabývá tímto odvětvím navíc nabízí ještě nižší ceny při větším odběru kusů. Služby nabízené lidem, kteří mají zájem o tyto výrobky jsou opravdu rozsáhle. Nejenom, že Vám pomohou vybrat a co nejlépe umístit například Váš slogan, ale také zajistí textil přesně podle Vašich představ a Vy si jen určité barvu a styl, který chcete ve finále vidět. Návrh grafického designu ještě před tím, než se zrealizuje výsledek je samozřejmostí a v dnešní době je již neuvěřitelně přesný.