Solární sprchy nezaberou skoro žádné místo

V dnešní době se dá skutečně pořídit sprcha, která nám prokáže venku ohromnou službu. Samozřejmě sortiment a nabídka je skutečně široká, takže si vybere každý podle svých dostupných možností. Někomu bude stačit pouhá přenosná, kam se voda přenáší pouze skrze zahradní hadici nebo připojením k vodovodnímu přívodu. Ovšem pak majitel musí počítat s tím, že mu bude muset stačit pouze studená voda. Pokud by chtěl kombinaci teplé, tak by ji musel připojit na kolektor.

sprcha

To by v ohřevu nebyl takový problém jako to, že by se nedala voda nijak naladit do správné teploty, jelikož má pouze jednu páčku, která slouží k průtoku. Větší komfort zajistí sprcha, která bude pevně zabudovaná a má přívod teplé i studené vody přímo z domácího zdroje. Tudíž se dá nejen regulovat, ale prakticky použít kdykoliv. Ovšem se musí počítat s tím, že finanční náklady na odběr teplé vody nijak neklesnou, ba možná naopak stoupnou. Pak je ovšem ideální řešení solární sprcha, která se dá velmi jednoduše nainstalovat do venkovního prostředí a postačí jí pouhý přívod studené vody.

Zajistí nejen teplou vodu, ale také dostatečnou hygienu před vstupem do bazénu

Jsou vyrobeny tak, aby se staly i vhodným doplňkem na naše zahrady, terasy nebo k bazénu. Využít se pak dají i v kempu případně na jiných místech, kde zrovna není možnost přívodu teplé vody. Pokud se umístí na správné místo, tak díky slunečním paprskům zajistí dostatečné osprchování pro celou rodinu, klidně i včetně zvířecích mazlíčků. Korpus nebo její tělo je zásobníkem na vody, kde se právě i daný ohřev provádí. Pak jen záleží na jeho objemu, kolik litrů bude obsahovat. Existuje široká škála nabídek například https://eshop.techneco.eu/Venkovni-solarni-sprchy-na-zahradu má dostatečný výběr nejen solárních sprch, ale také potřebných produktů k zapojení a bezproblémovému provozu.

solární sprcha

Kde ji lze uplatnit?

  • Na zahradě kde není možnost mít bazén, ale je zde přívod studené vody. Zde se stane oázou v teplých dnech, ale i zároveň bude připravena poskytnout dokonalou hygienu po náročné práci v terénu.
  • U venkovních bazénů. Díky osprchování si nezaneseme nežádoucí nečistoty do vody a také tak ovlivníme její kvalitu a ušetříme za větší výdaje bazénové chemie na čištění.
  • U chatek, v kempech, sportovních areálech a podobně. Voda se totiž průběžně hřeje díky solárnímu ohřevu a tak je její využití prakticky nekonečné, ale hlavně ekologické.

Venkovní solární sprcha nám zkrátka bude dělat nejen radost, potřebu, ale i zábavu pro naše děti.