Akční zábava

Máte dost chození do kina do divadla a další kulturní akce, které jsou pokaždé stejné, není to už zábavná forma trávení volného času a chtěli byste svůj čas využít nějak jinak? Jestli máte rádi pohybovou aktivitu, akci, popřípadě i střelbu, bojové hry, nejrůznější bitvy a války, tak jste to stoprocentně na tom nejlepším a správném místě právě pro vaši osobu, kde byste rozhodně neměli chybět. My Jsme ochotni udělat vše pro to, aby vaše společnost byla spokojená, proto je zde je i bar, kde se kdykoliv můžete čehokoliv napít, můžete si objednat nějaké speciality, osvěžit se, občerstvit se a posedět s přáteli.

DSC8052

Je to velice příjemné strávení celého odpoledne dopoledne v Praze, kde je toho opravdu hodně co k vidění. Můžete si takhle zpestřit třeba váš výlet do Prahy, kdy je vaším cílem historické centrum Prahy, ale chtěli byste do toho vložit i nějakou akční věc, když jste v tom hlavním městě, a máte tolik možností. Teď máte příležitost se rozhodnout a rezervovat si vhodný termín. Je to luxusní. Budeme rádi, když nám zanecháte nějakou recenzi, co jste u nás postřehli. Můžete se dopředu podívat na virtuální prohlídku, ve které uvidíte, jak to u nás vypadá. Nebudete tak překvapení a budete vědět, do čeho jdete. Proto pro naše klienty jsme vždy jen a jen to nejlepší. Laser game jsou top.

DSC_0201

Věrnostní systém

U nás se vám v jednom vyplatí. Členství odměňujeme v podobě vysokých slev, na příští návštěvu. Zde pro vás rádi snížíme cenu, když večer, takže jste u nás byli, protože je u nás opravdu hodně možností, jaké typy her si můžete zahrát, tak klidně můžete přijít i několikrát po sobě a neznamená to, že byste si vyzkoušeli všechno a nic nového byste nepoznali. O to je to právě lepší. Všechno máme vytvořený tak, aby vaše každá další návštěva čerta byla pro vás obohacující a zažili jste se něco neskutečného. A hlavně něco jiného než minule. Hodně si na tom zakládáme.