Dobrému sexu předchází dostatek spánku

Dostatek spánku bychom v žádném případě podceňovat neměli. A to nejen pro to, abychom byli během dne tzv. použitelní, ale i proto, abychom si s partnerem mohli užívat kvalitní sexuální život.
Z počátku vztahu je sexu opravdu dost a postupem času, hlavně pak při společném soužití, těchto chvil ubývá. I tak se dá sex ale maximálně užít. Především nás trápí otázka, zda jsou na tom ostatní dvojice lépe než my a jestli chyba není právě v nás. On stereotyp se časem projeví i v tomto směru. To, jak často by k sexu mělo docházet, je otázka, na kterou asi nikdo přesně odpovědět nedokáže, je to prostě individuální záležitost, každému vyhovuje něco jiného, jiné tempo, jiná četnost, délka předehry apod., statistiky uvádí, že tak jedenkrát během týdne. Jedno ale jisté je, že něžnosti není nikdy dost.
společná příprava těsta
Jak na dobrý sex
Dostatek spánku je základem proto, aby tělo i mysl byly uvolněné. Možná se vám může zdát, že až tak důležité to není, ale pokud budete dostatečně vyspalý, vaše chuť na sex bude větší. U žen může snižovat chuť na sex i užívání antikoncepce. Problémem také mohou být chladné spodní končetiny, to může vyvolávat úzkost, proto milé dámy, choďte spát v ponožkách. Většina párů preferuje umístění televize v ložnici, což ale sexuálnímu životu zrovna nepřidá, protože televize pozornost odvádí od partnera jinam.
setkání s láskou
Zanedbávat bychom neměli ani sexuální předehru, v jejím průběhu se aktivuje hormon oxytocin. Do předehry samotné můžete zahrnout i společné sprchování. Svému protějšku neváhejte říct, co máte rádi a nebojte se ani nových věcí. Čím více se budete vzájemně dotýkat, tím lépe. Tu správnou sexuální atmosféru navodíte i masáží, použijte vonné oleje a dotýkejte se tam, kde je to tomu druhému příjemné. Pokud se vzájemně budete dotýkat dlaněmi nebo si je vzájemně pokrývat polibky, uděláte jenom dobře, protože to jsou velice citlivá místa na těle.