Podpoříme vaše plány

Pro jakoukoliv venkovní příležitost vám nabízíme pronájem elektrocentrály, která vám zajistí zdroj energie. Samozřejmě vám k tomu nabízíme i mnoho dalších souvisejících služeb. Naše pracovníci objednaný stroj přivezou na místo určení a postarají se o jeho kompletní zapojení a spuštění. Vy se budete moci v klidu postarat o organizaci své akce, o energii se postaráme my.

továrna

U nás můžete potřebné vybavení i nakoupit, pokud si myslíte, že je to pro vás výhodnější a budete mít pro takové přístroje dostatečné využití. Potom vám jistě přijde vhod i naše nabídka náhradních dílů a servisních služeb. Stačí jen zavolat a objednat si, co potřebujete. Naši technici vám potřebné díly přivezou, provedou jejich výměnu i běžnou údržbu. Spolupráce s naší firmou se vám vyplatí po všech stránkách.

Pro nejlepší akce jen to nejlepší

Na trhu se pohybujeme už od roku 2012 a naše zkušenosti vám mohou pomoci při pořádání různých akcí. Víme dobře, co je na takových akcích potřeba a naše elektrocentrály jsou tím nejfunkčnějším řešením. Odpadne vám starost s dočasným připojením do veřejné rozvodné sítě. Mít vlastní zdroj znamená nezávislost. I kdyby náhodou došlo k neočekávanému výpadku, vy budete mít jistotu, že vše poběží, tak jak má.

Jak zjistíte cenu?
– Vyplníte náš online dotazník a odešlete nezávaznou poptávku.
– My vám zašleme předběžnou kalkulaci, podle vašich požadavků.

dílna

Co je důležité?
– Jak výkonný stroj potřebujete.
– Na jak dlouho si jej budete půjčovat.
– Kolik příslušenství si budete půjčovat.
Ve výsledku zjistíte, že to není extrémně drahá záležitost. Pokud přenosné zdroje energie využíváte pouze příležitostně, rozhodně se vám více vyplatí zapůjčení, než zakoupení. A pokud byste naše služby potřebovali častěji, než jednou za sezónu, můžeme vám nabídnout smlouvu o spolupráci. Ceny jsou pro vás potom výhodnější, když našich služeb využíváte více.