Víno, dobré jídlo a mnohem více zažijete v Lednicko-Valtickém areálu

Máte spoustu povinností, že už nevíte, co dělat dřív a máte pocit, že každou chvíli padnete únavou? Tak to je ta nejlepší doba na to, říct si „STOP“. Zkuste se na chvíli zastavit a nabrat síly – pořád vás to láká k tomu, abyste plnili vaše neodkladné povinnosti? Tak vyrazte někam pryč z domova, kde vás nebude lákat práce, ale naopak krásná a rozmanitá příroda, dobré jídlo, víno, relaxace a odpočinek.

valtice

Hotel Galant vám poskytne pěkné ubytování v oblasti Lednice-Valtice a vy si tak budete moci na tomto nádherném místě užít libovolný počet dní třeba společně s vaším partnerem. A je už jedno, jak tu volné dny pojmete. Můžete si užívat výtečného jídla a vína z místních vinic, procházky po okolí, výlety na zajímavá místa nebo zkrátka jen tak lenošit, vypnout hlavu a na nic nemyslet. To vše uprostřed nádherné, jedinečné a rozmanité přírody, za kterou právem míří čím dál více lidí. Tato oblast je totiž turisticky velmi oblíbená a hojně navštěvovaná a je tomu tak právem.

vinobraní

O nic se nemusíte starat, my se naopak postaráme o vás
Není nic lepšího než odpočinek v tom stylu, že se nemusíte starat o úklid a o přípravu jídla, ale naopak si můžete užívat procházek na čerstvého vzduchu, pohody, a odpočinku v dosahu dobrého jídla a vína. To vše budete mít v našem hotelu zajištěného a budete si tak moci naplno užívat sladkého nicnedělání.
Nechte starosti doma a zavřete za nimi dveře alespoň na pár dní. I pár dní v jiném prostředí bez pracovních povinností svede hotové zázraky. Vyjeďte si na pár dní do chráněné krajinné oblasti Milovice, kde na vás čeká spousta skvělých zážitků, výletních cílů a přírodních zajímavostí. V každém ročním období vás tato rozmanitá krajina překvapí svými krásami a atraktivitou. Hotel Galant je připraven vás přivítat s otevřenou náručí a nabídnout vám nevšední zážitky.