Nestresujte se před dovolenou víc, než je nutné

Znáte to, vyrážíte na dovolenou balíte si všechny potřebné věci, hlavně nezapomenout na plavky, opalovací krémy, ručníky, letenky, doklady a v neposlední řadě určitě nesmí chybět fotoaparát abychom si mohli zachytit všechny ty úžasné momenty z dovolené.
Ovšem když nalezneme fotoaparát tak si všimneme, že paměťová karta je plná fotek z předešlé dovolené a více už se jich tam nevejde. O fotky přijít nechceme, ale disk v počítači i všechny přenosné datadisky máme plné, co teď? Prohledáváme počítač a zjišťujeme, že tam žádné místo nenajdeme, protože o nic, co máme uložené nechceme přijít, všechny obchody již mají zavřeno tak jsme v nesnázích.
micro usb
V dnešní moderní době už má doma málo kdo zásobu prázdných CD a DVD na které je možnosti si fotky či videa z dovolené vypálit, mají také mnoho nevýhod zabírají spoustu místa a také jsou poruchové, když CD či DVD poškrábeme tak se může stát, že už se k fotografiím nedostaneme. Flashdisky bývají často nepřehledné, musíme ho dát do počítače abychom zjistili co za fotky na něm máme a většinou nemáme možnosti je nijak popsat či se nám může stát, že flashdisk díky jeho velikosti lehce někde vytratíme. Také často zapomeneme, komu jsme ho půjčili a může se stát, že už se k nám nikdy nevrátí.
Díky internetu máme mnoho možností, jak nepřijít o své fotografie či dokumenty. Jedná se o takzvané úložiště, na internetu jich najdeme velké množství, některé jsou za poplatek, ale nějaké jsou i zdarma. Existuje velké množství úložišť na nějakých je možnost ukládat pouze fotografie, ale jsou i takové na kterých si můžeme uložit i videa či dokumenty. Díky úložištím ušetříte Váš čas i peníze, na úložiště můžete poslat odkaz svým přátelům či rodině a oni si můžou všechny Vaše fotky z dovolené prohlédnout v pohodlí domova. Když nechcete, aby byly Vaše fotografie volně přístupné stačí si nastavit heslo a dáte ho jen těm lidem kterým chcete.
několik cd
Úložiště jsou velmi užitečné, fotografie a dokumenty už Vám nemusí zabírat tolik místa v počítači jako doposud. Fotografie z novějších fotoaparátů zabírají mnoho místa hlavně kvůli velkému rozlišení a kvalitě. Najděte si své úložiště, které Vám bude vyhovovat a přestaňte utrácet za různé druhy datadisků.